Sedadlo v Business třídě

Business třída
Nejširší sedadlo Business ve své třídě

Unikátní konfigurace sedadel 1-2-1. Sedadla jsou v kabině rozmístěna tak, aby měl každý cestující přístup do uličky a aby mu bylo poskytnuto více soukromí. Sedadlo* je široké až 86cm, což umožňuje všechny pozice pro sezení i odpočinek k maximálnímu komfortu cestujících.


Vaše kancelář v oblacích
V každém sedadle je dostupný Business panel, který Vám umožňuje připojení k elektrické síti přímo v sedadle a zároveň poskytuje 2 USB porty.Zabudovaný kancelářský software Vám umožňuje vytvářet tabulky a prezentace bez použití laptopu. Toto je další prvenství pro Singapore Airlines. Nebo se nechte vtáhnout  do zábavy, kterou Vám poskytne Vaše osobní LCD obrazovka s úhlopříčkou 39 cm a výběr z 225 hudebních CD a dalších více než 700 možností palubní zábavy.

Nejjemnější kůže, výškově nastavitelný stolek, osobní zrcadlo, osobní háček na kabát a místo pro Vaše příruční kabinové zavazadlo. Vše bylo navrženo s ohledem na Váš komfort.


Tyto produkty jsou k dispozici v nových letadlech Boeing 777-300ER, 777-200ER (refitted) a Airbus A380 Singapore Airlines.

Poznámka k produktu v Business třídě :
* 76cm na Boeing 777-300ER (ex FRA/MUC/MXP) a retrofitted B777-200ER (AMS)
* 86cm na Airbus A380-800 ex FRA/ZRH/LHR/CDG
* 71cm Boeing 777-300ER
- nový produkt SQ z LHR zatím jen na vybraných letech


Více informovací Vám rádi poskytneme na požádání.

Letenky do Singapuru, Jakarty a dalších více než 60 destinací se Singapore Airlines.

1/4
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
O Singapore Airlines
Objevte kouzlo nejrespektovanější značky v oboru letecké dopravy, která přináší revoluci v cestování letadlem. Disponuje jednou z nejmladších a nejmodernějších letadlových flotil na světě a síť našich linek pokrývá pět kontinentů. Letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu za atraktivní ceny a výjimečný pověstný servis Singapore Airlines.