Letenky do Singapuru se Singapore Airlines

Singapur je městský stát v jihovýchodní Asii. Po celý rok je zde velmi teplo a vlhko, s teplotami téměř nikdy neklesajícími i v noci pod 20°C a přes den stoupajícími ke 30°C. Vlhkost vzduchu je kolem 75%. Ne nadarmo je nazýván přepychovým tropickým ostrovem v Jihočínském moři.

Na každém kroku zde pozorujete východní a západní kulturu splývající v unikátní harmonii. Pro milovníky skvělého jídla je zde bezpočet možností ochutnat z místní a mezinárodní kuchyně za velmi příjemné ceny.

Neuvěříte, jak je čistý a plný zeleně tento supermoderní městský stát, který od svého založení prošel neuvěřitelným vývojem. Kromě prohlídky fascinující moderní architektury jsou jedním z největších zážitků v Singapuru nákupy, při kterých pořídíte vše, na co si jen vzpomenete.

Singapur - město v zahradě, které si zamilujete!

  • skvělé nákupy za výhodné ceny
  • originální směs staré i nové architektury, kultur a národností
  • výborná infrastruktura
  • téměř žádná kriminalita
  • Singapore Flyer - užasná vyhlídka na téměř celé město
  • Singapore Stopover Program pro cestující, kteří letí se Singapore Airlines


Občané ČR mohou cestovat do Singapuru bez víza a zůstat v zemi po dobu 90 dnů. Pas musí mít minimální dobou platnosti 6 měsíců i po návratu.

Návštěvu Singapuru doporučujeme spojit s pobytem v Thajsku, Malajsii, Bali, Austrálii a Novém Zélandu.

Letecká společnost Singapore Airlines nabízí letenky do Singapuru z Prahy i dalších destinací.

1/31
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
Singapore Stopover Holiday
pocasi_modul Cestujete na Nový Zéland, do Austrálie či do některé z asijských destinací? Atraktivní levné letenky přes Singapur do více než 60 destinací na světě.