Kulinářský zážitek

Vedle široké nabídky špičkových produktů jsou pro zákazníky připravena jídla a nápoje, jakých by se jim dostalo ve světově proslulých restauracích. Mimoto si mohou zvolit, kdy budou chtít jíst a co si dají.

Mezi velkým množstvím různých jídel naleznete i vybrané labužnické pochoutky, včetně některých exkluzivně navržených špičkovými šéfkuchaři Mezinárodní gastronomické skupiny Singapore Airlines, kterými jsou například Gordon Ramsay z Velké Británie, Georges Blanc z Francie, Matt Moran z Austrálie a Sam Leong ze Singapuru.

Tato jídla doprovází celá řada těch nejlepších vín, šampaňské Krug a Dom Perignon a lihovin, jejichž výběr pro Singapore Airlines má na svědomí skupina uznávaných someliérů.

1/8
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
KrisFlyer
Využívejte pravidelně služeb letecké společnosti Singapore Airlines a staňte se členy programu Krisflyer! Získávejte další míle nejen při letech se společnostmi Singapore Airlines a SilkAir, ale také na linkách ostatních členů STAR Alliance. Za cenově velmi výhodné letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu získávejte míle z toho plynoucí výhody a bonusy.