Komfort Singapore Airlines Suites

Luxusní zážitek dotváří exkluzivní cestovní sada značky Ferragamo, která se dostane do rukou zákazníkům cestujícím v Singapore Airlines Suites na dálkových letech. Cestovní sada je k dispozici exkluzivně v letounech A380 a obsahuje vůni Salvatore Ferragamo F, balzám na rty, krém na ruce a osvěžující sprej na obličej Ferragamo.Singapore Airlines Suites skutečně překonávají komfort nabízený v prvních třídách a představují nový standard luxusního cestování v letecké dopravě pro ty, kteří nic jiného neočekávají …exkluzivně na palubě našich letounů Airbus A380 Singapore Airlines.

 

 

Nabídky 2017
Komfort Singapore Airlines Suites
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Komfort Singapore Airlines Suites
Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Komfort Singapore Airlines Suites
Nabídka business třída
Komfort Singapore Airlines Suites
Nabídka ekonomická třída
O Singapore Airlines
Objevte kouzlo nejrespektovanější značky v oboru letecké dopravy, která přináší revoluci v cestování letadlem. Disponuje jednou z nejmladších a nejmodernějších letadlových flotil na světě a síť našich linek pokrývá pět kontinentů. Letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu za atraktivní ceny a výjimečný pověstný servis Singapore Airlines.
Komfort Singapore Airlines Suites