Komfort First class

Relaxujte, načerpejte energii.
Užijte si let a relaxujte během Vaší cesty díky znamenitému vybavení na našich palubách.

Více než jen sedadlo - naše nová First class poskytuje více soukromí a pohodlí. Pasažéři na našich nočních letech delších než 7 hodin, a denních letech přesahujících 9 hodin mohou využít náš znamenitý odpočinkový servis. Pokud si chcete odpočinout, stačí informovat palubní personál, který Vám upraví Vaše sedadlo do lůžkové polohy s pohodlnou matrací, přikrývkou a velkým polštářem. Pětihvězdičkový servis, kterým si Vás budeme hýčkat plně dle Vašich představ. Jedinečné pohodlí. Ulehněte do postele připravené přímo pro Vás právě tak, jako byste byli doma.

Právě pro Vás - exkluzivní kosmetická sada od světově proslulé modní značky Ferragamo.

Tyto produkty jsou k dispozici v nových letadlech Boeing 777-300ER Singapore Airlines.

1/2
 
Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
KrisFlyer
Využívejte pravidelně služeb letecké společnosti Singapore Airlines a staňte se členy programu Krisflyer! Získávejte další míle nejen při letech se společnostmi Singapore Airlines a SilkAir, ale také na linkách ostatních členů STAR Alliance. Za cenově velmi výhodné letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu získávejte míle z toho plynoucí výhody a bonusy.