KrisFlyer

Využívejte pravidelně služeb letecké společnosti Singapore Airlines a staňte se členy programu Krisflyer! Základní členskou kartu můžete získat již po načtení alespoň 2000 mílí. Jako člen programu Krisflyer můžete získávat další míle nejen při letech se společnostmi Singapore Airlines a SilkAir, ale také na linkách ostatních členů STAR Alliance. Další míle vám budou připočteny i za pobyt a zaplacené služby v partnerských hotelech programu Krisflyer. Nasčítané míle pak můžete vyměnit za volné letenky pro sebe i své blízké. Nezáleží pouze na tom, kam poletíte, ale jak se tam dostanete!

Více informací [ zde ]

Nabídky 2017
KrisFlyer
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


KrisFlyer
Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
KrisFlyer
Nabídka business třída
KrisFlyer
Nabídka ekonomická třída
O Singapore Airlines
Objevte kouzlo nejrespektovanější značky v oboru letecké dopravy, která přináší revoluci v cestování letadlem. Disponuje jednou z nejmladších a nejmodernějších letadlových flotil na světě a síť našich linek pokrývá pět kontinentů. Letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu za atraktivní ceny a výjimečný pověstný servis Singapore Airlines.
KrisFlyer