Home Page   /   Novinky   /   SilkAir

Novinky dceřinné společnosti SilkAir

02.června 2015
Inaugurační let Singapore-Cairns

Dne 30.května se uskutečnil slavnostní let mezi Singapurem a australským Cairns. Jedná se o novou linku SilkAir, která bude operovat 3x týdně (Po,Čt,So) nejnovějším typem letadla boeing 737-800 v konfiguraci ekonomy a business. Celkem tak SilkAir a mateřská společnost Singapore Airlines, nabízí 121 letů týdně do Austrálie. Jmenovitě Adelaide, Brisbane, Cairns, Darwin, Melbourne,Perth a Sydney. Celkově se počet spojení SilkAir navýšilo na 49 destinací ve 12 zemích.


5.listopadu 2014
Nové spojení Singapore-Cairns (Austrálie)

SilkAir, regionální křídlo Singapore Airlines, zahájí přímé lety mezi Singapurem a Cairns, který se nachází v Queenslandu v Austrálii, ze dne 30. května 2015 s výhradou schválení regulačními úřady.
SilkAir plánuje provozovat službu Cairns třikrát týdně v pondělí, čtvrtek a sobotu, a to prostřednictvím kruhových směrování s Darwinem.Inaugurační let a následné sobotu bude odlétat Singapuru Cairns non-stop a pak se vrátit do Singapuru přes Darwin. V pondělí a ve čtvrtek lety poletí do Cairns via Darwin a pak se vrátit do Singapuru non-stop. Podrobné plány jsou následující (všechny uvedené časy jsou místní):

SilkAir, regionální společnost Singapore Airlines, zahájí přímé lety mezi Singapurem a Cairns, který se nachází v Queenslandu v Austrálii, od 30. května 2015 (již ve fázi schválení regulačními úřady). Na tuto linku nasadí nejmodernější B737-800, v konfiguraci economy a business.

SilkAir plánuje provozovat linku Cairns třikrát týdně v pondělí, čtvrtek a sobotu, a to prostřednictvím kruhových směrování s Darwinem. V pondělí a ve čtvrtek lety operuje do Cairns via Darwin a pak se bude vracet již do Singapuru non-stop. Silkair operuje celkem 49 destinací ve 12 zemí.10.června 2014
Nová linka Singapore - Mandalay Myanmar

3x týdně operovaná linka nabídne ideální spojení pro cestující, kteří míří do centrální části země. Odlety ze Singapuru budou vždy v úterý, čtvrtek a sobotu. Letenky do Mandalay si cestující mohou zakoupit jak v ekonomické tak business třídě. Linky budou operovány moderními airbusy A319 a A320.

27.května 2014
Nová linka Singapore - Kalibo (vstupní brána tropického ostrova Boracay - Filipíny)

SilkAir bude tuto destinace operovat 3xtýdně (úterý, čtvrtek, neděle) letadly typu A319 a A320. Poskytne servis cestujícím jak pro business třídu tak economy třídu. Touto třetí destinací na Filipínách po Cebu a Davau rozšíří SilkAir nabídku cestujícím směřující na Filipíny. Letenky na Filipíny s přestupem v Singapuru a možností využít programu Singapore Stopover Holiday.

9.dubna 2014
Nová linka Singapore - Hangzhou v pořadí již osmou destinací v Číně

SilkAir začalo lety do Číny operovat již v roce 1993 a v následujících letech výrazně posílila počet destinací v této zemi. Cestující si mohou využít tyto spoje a letenky do Shenzhen, Changsha, Chengdu, Chongqing, Kunming, Wuhan a Xiamen.Nová linka do Hangzhou pohodlně spojí přes Singapur více než 90 světových metropolí letové sítě Singapore Airlines. Letenky do Číny se Singapore Airlines a SilkAir.


22.února 2014

Letecká společnost SilkAir slaví své 25 výročí

SilkAir je dceřinnou společností Singapore Airlines. Nabízí více než 350 týdenních letů ze Singapuru do 45 destinací ve 12 zemí světa. Flotila SilkAir čítá celkem 24 moderních letadal typu Boeing a Airbus. V srpnu roku 2012 letecká společnost oznámila chystaný nákup, kterým navýší svůj počet strojů na celkových 68 strojů.

V rámci oslav 25 výročí je možné přes webové stránky společnosti zakoupit cenově zvýhodněné letenky.
Tato akce poběží do 17.března 2014, přičemž se vztahuje na cesty v období 25.února až 31.října 2014. Všichni kdo si zakoupí v tomto období letenku, mají možnost výhry jedné z 25 zpátečních letenek v business třídě SilkAir do jedné z jejich destinací.

K účasti v soutěži je nutné navštívit webové stránky společnosti a vyplnit potřebné údaje.

 

SilkAir své 25 výročí

Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
O Singapore Airlines
Objevte kouzlo nejrespektovanější značky v oboru letecké dopravy, která přináší revoluci v cestování letadlem. Disponuje jednou z nejmladších a nejmodernějších letadlových flotil na světě a síť našich linek pokrývá pět kontinentů. Letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu za atraktivní ceny a výjimečný pověstný servis Singapore Airlines.