Novinky Singapore Airlines

25.7.2016

DÜSSELDORF - nový evropský uzel v síti Singapore Airlines

Düsseldorf se stal třetím německým městem v letové síti SIA s příletem linky SQ338 ze Singapuru 22.7.2016 ráno.

Nová linka bude operována letounem nejnovější generace A350-900, letový park Singapore Airlines čítá již 4 tyto nové stroje a dalších 63 letadel je objednaných.

První cestující na letu Singapur - Düsseldorf přivítali Singapore Airlines ve čtvrtek  21.7.2016. Odlet ze Singapuru ve 23:30 místního času s příletem do Düsseldorfu 22.7.2016 v 06:30 ráno po téměř 13 hodinách non-stop letu.

Düsseldorf bude dopravce operovat 3x týdně (ze Singapuru pondělí, čtvrtek, sobota / z Düsseldorfu úterý, pátek, neděle) a připojí se tak k již frekventovaným německým uzlům jakými jsou Mnichov a Frankfurt.

Prvním cestujícím na letu do Düsseldorfu se na letišti Changi v Singapuru nabízelo slavnostní občerstvení včetně šampaňského u příležitosti prvního inauguračního letu. Všichni cestující dostali exkluzivní dárkovou taštičku s pamětním listem, batikovaný zavazadlový pás a dřevěnou miniaturní siluetu panorama Düsseldorfu.

Po příletu na letiště v Düsseldorfu letadlo obdrželo pozdrav z vodního děla.

S pokročilou technologií a vynikající provozní efektivností nabídne nejnovější přírůstek do flotily aerolinií zákazníkům lepší požitek z cestování s přednostmi, jakými jsou vyšší stropy, větší okna, extra široký trup a vice světla určeného ke snížení jet lag.

Airbus A350-900 pojme 253 cestujících ve třech cestovních třídách. Nabízí 42 sedadel v Business Class, 24 sedadel v Premium Economy Class a 187 sedadel v ekonomické třídě. První letoun tohoto typu Singapore Airlines představilo již v březnu.

A350 bude v budoucnu tvořit klíčovou část flotily Singapore Airlines, což umožňuje zavedení nových služeb a spojení jakým bude například non-stop let Singapur - San Francisco, který dopravce plánuje od října.

 

22.3.2016

CHANGI DOLLAR VOUCHER pro tranzitní cestující

Při cestách do 31.03.2017 získávají tranzitní cestující
Singapore Airlines voucher CDV (Changi Dollar Voucher) v hodnotě 2x20 SGD (cca 700 Kč). Tyto vouchery jsou určeny k jednorázovému využití u více než 510 partnerů (obchody, restaurace, služby) ve veřejných prostorách terminálů T 1, 2 a 3. Voucher může být také využit pro vstup do Ambassador Lounge v terminálech T2 a T3 pro pobyt do 2 hodin. Vstup do salónku zahrnuje sprchu, lehké občerstvení, neomezenou konzumaci nealko nápojů a širokou nabídku mezinárodního tisku.

Pro získáni voucheru je třeba kontaktovat jeden z Ishop Booth v tranzitních prostorách terminálů T2 a T3 a prokázat se letenkou a palubní vstupenkou. Ishop Booth jsou umístěný blízko transit GST Refund přepážek. Nabídka platí do vyčerpání zásob a vouchery jsou platné do 31. března 2017.

18. březen 2016

SINGAPORE AIRLINES A UNIKÁTNÍ PRODUKT A350-900 NA PRAVIDELNÝCH LETECH DO AMSTERDAMU OD 9.5.2016

Dne 9. května 2016 zahájí Singapore Airline svůj inaugurační dálkový let nového Airbusu A350-900 na pravidelné lince ze Singapuru do Amsterdamu. Bude se jednat o denní spojení Singapuru a Holandska na letech SQ324 Singapur – Amsterdam (odlet ze Singapuru ve 23:55 s příletem do Amsterdamu v 07:15)  a SQ323 Amsterdam – Singapur (odlet z Amsterdamu v 11:15 s příletem do Singapuru v 05:55).

Před zahájením prvních dálkových letů do Amsterdamu, bude letoun A350-900 Singapore Airlines nasazen na lety do vybraných destinací v Asii za účelem výcviku členů posádky. V červenci se letová síť A350-900 rozšíří o Düsseldorf, jako nejnovější destinaci v síti společnosti Singapore Airlines.

Singapore Airlines má objednáno 67 Airbusů typu A350-900 včetně sedmi letounů s ultra-dlouhým doletem, které budou dodány v roce 2018 a budou využity na non-stop linkách mezi Singapurem a destinacemi ve Spojených státech.

S pokročilou technologií a vynikající provozní efektivností nabídne nejnovější přírůstek do flotily aerolinií zákazníkům lepší požitek z cestování s přednostmi, jakými jsou vyšší stropy, větší okna, extra široký trup a vice světla určeného ke snížení jet lag.

Letoun A350 bude tvořit klíčovou část flotily aerolinií, umožňující Singapore Airlines představit nové destinace, rozšířit svou letovou síť a vylepšit spojení přes Singapur.

Airbus A350-900 pojme 253 cestujících ve třech cestovních třídách. Nabídne 42 sedadel v Business Class, 24 sedadel v Premium Economy Class a 187 sedadel v ekonomické třídě.

******************************

20.leden 2016

‘CAPITAL EXPRESS’ SPOJENÍ SINGAPURU,  CANBERRY A WELLINGTONU

• První mezinárodní lety do Canberry
• První spojení mezi Canberrou a Wellingtonem

Singapore Airlines představuje nové spojení Singapuru s Canberrou a Wellingtonem, nová trasa ponese jméno ‘Capital Express’.

Nové letecké spojení ze Singapuru spojí obě hlavní města Austrálie a Nového Zélandu. V závislosti na regulační úřad by lety měly být operovány 4x týdně od 20.září 2016 a to s tímto směrováním Singapore-Canberra-Wellington. Zpáteční let bude směrován Wellington-Canberra-Singapore.

Lety budou operovány Boeingem 777-200s refitted o kapacitě 266 míst. Konfigurace v ekonomické třídě je 228 a 38 sedadel v business třídě. Singapore Airlines bude první letecká společnost operující toto spojení Canberry a Wellingtonu,  také to bude první letecká společnost provozující pravidelnou mezinárodní linku z Canberry.

“Nová linka spojující Singapore, Canberru a Wellington odráží úzké vazby mezi těmito třemi zeměmi” řekl generální ředitel letecké společnosti Singapore Airlines, pan Goh Choon Phong.

“Jsme nadšeni z naší nové ‘Capital Express’ linky, která přinese možnosti spojení pro turisty,vládní a korporátní cestující. Jsme především rádi, že můžeme přinášet výhodnější možnosti cestování pro klienty na prvním mezinárodním letu z Canberry a prvním non-stop letu mezi hlavními městy Austrálie a Nového Zélandu.

Lety budou prodejné během následujících týdnů jak přes webové stránky Singapore Airlines, call centrum tak samozřejmě přes cestovní kanceláře.

Spojení přes Canberru jen zvýší již tak silnou leteckou síť v Austrálii. Aktuálně se jedná o lety mezi Singapurem a Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth a Sydney. Dceřinná společnost SilkAir spojuje Cairns a Darwin. Společné partnerství s Virgin Australia řozšiřuje síť do více než 40ti destinací v Austrálii.


Nové spojení z Wellingtonu se Singapore Airlines doplní stávající služby mezi Singapurem, Aucklandem a Christchurchem. Singapore Airlines má také rozsáhlé partnerství s Air New Zealand.

*****************************

9.listopadu 2015

Singapore Airlines zahájí přímé linky z německého Düsseldorfu do Singapuru od 21.července 2016.

Düsseldorf se tak stane třetím německým městem ze sítě Singapore Airlines, kde jsou non-stop ze Singapuru.
Lety budou zahájeny dne 21. července 2016 s použitím zcela nového Airbus A350-900s, který bude nejnovější přírůstek do letadlového parku.

Let SQ338 bude operovat mezi Singapurem a Dusseldorfem vždy v pondělí, čtvrtek a sobotu. Odle ze Singapuru  ve 23:30 (místního času). Odlet z Dusseldorfu SQ337 v úterý, pátek a neděli vždy v 11:30 (místního času). Singapore Airlines již nyní plánuje zvýšení frekvencí tohoto letu.

"Lety do Düsseldorfu doplní naše stávající lety do Evropy. S příchodem nových letadel A350-900s budou moci cestující využívat nejnovější palubní produkty SIA.

S novými lety, bude Singapore Airlines celkem operovat Německo se 38 týdenními spoji . To zahrnuje dvakrát denně lety mezi Singapurem a Frankfurtu nad Mohanem, denní lety mezi Frankfurtem a New Yorku, denní lety mezi Singapurem a Mnichovem a také denní lety mezi Mnichovem a Manchesterem.

Zákazníci si budou moci užít vyjímečných kabinových produktů nejnovější generace na nových letadlech typu A350-900s. Ty zahrnují zcela novou Business, Premium Economy a ekonomickou třídu a nejpokročilejší zábavní systém.

Singapore Airlines má  celkem 67 pevných objednávek na A350-900s, z nichž první budou dodávány již počátkem roku 2016.


17.6.2015
Singapore Airlines získalo první místo v anketě Skytrax 2015 za nejlepší business třídu.
Více informací ZDE.

28.5.2015
Singapore Airlines slaví 50 výročí Singapuru tím, že má dvě letadla typu Airbus A380 ve speciálním designu na trupu.První letoun bude zařazen do provozu v červnu a druhý na konci července. Tyto stroje budou létat do konce roku 2015. Bude operován trasy mezi Singapurem a Pekingem, Hong Kongem, Londýnem, Mumbaí, Novém Dílí, Šanghaji, Sydney a Curychu.

Fotografie ke shlédnutí ZDE

03.03.2015

Singapore Airlines se dostalo té cti a ikonická "Singapore Girl" má svou kopii v muzeu voskových figurín Madame Tussauds v Singapuru. Modelem stála letuška SIA paní Nur Surya Binte Mohamed Ambiah, která pro SIA začala pracovat v roce 2007. Poté ve 2011 odešla na mateřskou dovolenou, zpátky do služby se vrátila v roce 2012. Vosková figurína byla vytvořena v Londýně a zabralo více než 3 měsíce ji dokončit. "Singapore Girl" je tradičně oblečena do SIA sarong kebaya uniformy. 


03.02.2015
Singapore Airlines představila zcela nový produkt tzv. "Premium Economy Class". První cestující budou moci náš nový produkt využít od 9.srpna 2015 na lince ze Singapuru do Sydney. Produkt bude nasazen na těchto destinacích Beijing, Delhi, Hong Kong, Frankfurt, London, Mumbai, New York, Shanghai, Tokyo a Zurich během 2015 a začátku roku 2016.
Zaváděn u strojů typu A380, B777-300ER a také v budoucnu u objednaných strojů A350.
Více o produktu naleznete zde.


23.9.2014
Singapore Airlines a Air New Zealand potvrdili datum 6.ledna jako začátek užší spolupráce v rámci aliance na společných letech mezi Singapurem a Novým Zélandem. Cestující budou moci využívat nadále přímého spojení mezi Singapurem/Auckland a Christchurch pod čísly lety SQ i NZ. Více informací zde.

29.8.2014
Singapore Airlines

Dnes byla oficiálně představena hlavní trofej pro vítěze nočního závodu formule 1 v Singapuru.

Trofej o váze 5kg, měří 52 cm na výšku a 18,5 cm na šířku. Na designu se podílelo kreativní studio TBWA speciálně na zakázku Singapore Airlines. Toto ručně řemeslné dílo zdobí šperky značky, RISIS. Trofej je inspirována kultovním logem Singapore Airlines. Současně také ztělesňuje společné prvky mezi světově nejvíce oceňovanou leteckou společností a světově nejuznávanějším moto závodem. Tři pozlacené pruhy z 24-karátového zlata, představují sílu, směr a rychlost, zatímco čisté zakřivené linie, připomínají jemné křivky moderního F1®. Trofej je dotekem elegance, jemnosti a krásy 3D sochy .


11.srpna 2014
Singapore Airlines rozšiřuje počet destinací, které operuje největším dopravním letadlem na světě Airbus A380. Letenky do Aucklandu si cestující mohou vybrat celkem z 12 letů týdně ze Singapuru. Z tohoto počtu bude 5 spojů stále operováno současným typem letadla B777-200er. Další destinací kam si mohou cestující zakoupit letenky je Christchurch, kam létá denně B777-200er. Oblíbený Airbus A380 operuje celkem 13 současných destinací Singapore Airlines (Peking,Frankfurt, Londýn, Los Angeles, Melbourne (do 25.října 2014), Mumbai, New Delhi, New York, Paris, Shanghai, Sydney, Tokyo Narita a Curych. 

7.srpna 2014
Singapore Airlines navýšilo spojení pro cestující z Prahy na více než 50 odletů týdně do Singapuru přes významná evropská letiště. Přestupními místy jsou Mnichov, Frankfurt, Amsterdam, Miláno, Curych a nově Paříž a Kodaň. Z Paříže operuje denní linku airbusem A380 a z Kodaně 5xtýdně boeingem 777-200er.

Další novinkou je možnost pro cestující zakoupit letenky na Maledivy, Srí Lanku nebo Indii, což doposud pro odlety z Prahy nebylo možné.


28.července 2014
Singapore Airlines charitativní běh je jednou z dobročiných aktivit Singapore Airlines, která je také provázána s 50 oslavy vzniku SIA v roce 2015. Během těchto aktivit bude Singapore Airlines získávat prostředky pro Community Chest of Singapore společně s Care& Share Movement.

18.července 2014
Singapore Airlines si dovoluje informovat všechny cestující, že již nevyužívá Ukrajinský vzdušný prostor a všechny lety jsou odkloněny mimo tento region.


8.července 2014
Singapore Airlines získala v rámci oceňení udělené v nezávislé anketě SkyTrax 2014 třetí místo. Pravidelně se umisťujeme na předních místech v této anketě.


20.června 2014
Členové našeho věrnostního programu KrisFlyer mají možnost  zíškat ještě více mil na svůj věrnostní účet. Prostřednictvím www.krisflyerspree.com mohou objednávat atraktnivní zboží. Přes 2000 světových značek např. (Addidas, Apple, Bloomingdales, eBay, Gap a Marks and Spencer). S každým nákupem získávají body na svůj účet, které mohou poté využít k bonusovým letenkám nebo upgrade.


10.června 2014
Pasažéři Singapore Airlines cestující do/z Pekingu budou moci od 1.8.2014 užívat pohodlí a luxusu, který poskytuje největší letadlo na světě Airbus A380. Stroj v konfiguraci 471 sedadel bude spojovat Changi Airport a Beijing Capital International Airport 3x denně.09.května 2014
Singapore Airlines oznámila investici ve výši 325 milionů dolarů na modernizaci 19 Boeingů 777-300ERs s nejnovější generací palubních produktů.Tím se sjednotí produkt na Evropských letech opearovaný B777-300ER. Montážní práce by měli být zahájeny na začátku roku 2015 a dokončena v září 2016.15.dubna 2014
Singapore Airlines se stává hlavním sponzorem nočního závodu formule 1 v Singapuru.
Závod ponese jméno FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX. Velká cena formule 1 se pořádá v termínu 19.9-21.9 v části města Marina Bay Street Circuit. Více informací zde.


7.dubna 2014
Singapore Airlines bude jako první od 30.května 2014 létat na Airbusu A380 do Indie. Je to téměř sedm let poté, co letadlo uvedlo do komerčního provozu jako první airline na světě. Denně budou Singapore Airlines létat A380 a B772 do Bombaje a Delhi. Sníží se tím provozní náklady a uspokojí už tak velká poptávka na letenky do Indie.

Celkem 107 letů týdně do Indie se Singapore Airlines a dceřinnou společností Silk Air.


8.ledna 2014
Letecká společnost Singapore Airlines získala ocenění jedné  z nejbezpečnějších aerolinek světa. SIA se zařadila do TOP 10 leteckých společností na světě, které v současné době provozují své lety. SIA se podařilo již minulý rok 2013 získat v hodnocení Skytrax první místo za nejlepší leteckou společnost v Asii. Společnost poskytuje letenky do Singapuru a dalších více než 90 světových metropolí.

Letecká společnost Singapore Airlines po více než dvou letech spolupráce se světovými designovými studii představuje novou generaci cestovních tříd a palubních produktů, včetně zábavního systému KrisWorld.

První cestující budou mít příležitost si vyzkoušet produkty nové generace na trase Londýn Singapur od 13. září 2013. Letecká společnost investovala do nových produktů u prvních 8 Boeingů 777-300ER téměř 150 mil.USD. Vybaveny jím budou i nově objednané Airbusy A350, které budou dodány v příštích letech. Singapore Airlines již řadu desítek let poskytuje exkluzivní servis a tímto počinem tuto filozofii jen potvrzuje.

Změnu pocítí cestující ve všech cestovních třídách nových B777-300 ER a Airbusů A350. Zvláštní pozornost byla věnována pohodlí, komfortu, designu a zábavnímu systému KrisWorld.

Nový Produkt v Bussiness Třídě

1/4
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
Singapore Stopover Holiday
pocasi_modul Cestujete na Nový Zéland, do Austrálie či do některé z asijských destinací? Atraktivní levné letenky přes Singapur do více než 60 destinací na světě.