Palubní zábavní syatém

KrisWorld: největší show v oblacích je nyní ještě větší

Cestující se mohou usadit a bavit se při sledování nejnovějších filmových trháků a televizních programů v té nejlepší kvalitě na své vlastní elegantní širokoúhlé LCD obrazovce s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 58 centimetrů, která je nainstalována na stěně v každé Suite. Nebo si mohou pro poslech ve špičkových sluchátkách vybrat hudbu z široké škály nabízených CD disků.

Nový systém KrisWorld nabízí velký výběr z přibližně stovky filmů, přes 180 televizních stanic, databázi více než 700 hudebních CD, 3D hry a další aplikace, to vše s plnou audio a video nabídkou na vyžádání. Díky novému balíku kancelářských aplikací mohou cestující jednoduše připojit svůj USB disk a ukládat a upravovat své soubory.

Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
Singapore Stopover Holiday
pocasi_modul Cestujete na Nový Zéland, do Austrálie či do některé z asijských destinací? Atraktivní levné letenky přes Singapur do více než 60 destinací na světě.