Nejnovější palubní produkt Singapore Airlines

Singapore Airlines Vám přináší novou dimenzi létaní!


Singapore Airlines Suites - Exkluzivně na palubách našich Airbusů A380. Jedinečný palubní produkt označovaný jako „třída nad First“. Luxus, prostor a pohodlí těžko hledají konkurenci. Nová třída Singapore Airlines Suites byla navržena předním francouzským designérem luxusních lodí Jean – Jacquesem Costem ze studia Coste Design. Každá ze Suites nabízí díky posuvným dveřím maximální soukromí cestujících. Díky snadnému ovládání je polohování sedačky velmi snadné. V případě, že chce cestující spát, palubní personál změní sedadlo v plnohodnotné ploché lůžko. Interiér Suit je proveden v kombinaci dřeva a kůže.


Singapore Airlines First Class - First class v našich moderních strojích typu Boeing B777-300ER vyniká zejména svým pohodlným sedadlem o šířce 89 cm (nejširším ve své třídě), domácím kinem s LCD obrazovkou s úhlopříčkou 59 cm a Dolby Surround systémem.  Sedadlo se díky svému vybavení snadno změní ve vaši kancelář nebo díky plochému prostornému lůžku v místo vaší relaxace.


Singapore Airlines Business Class - V našich nejnovějších strojích (A380 a B777-300ER) zažijí cestující maximální komfort díky nejširšímu sedadlu ve své třídě na světě (79 cm). Sedadlo může být pouhým sklopením zádové opěrky změněno v  ploché prostorné lůžko a poskytnout cestujícím osvěžující spánek. Unikátní konfigurace sedadel  1-2-1 nabízí cestujícím dostatek prostoru a současně přístup z uličky ke každému z nich. Sedadla jsou mimo jiné vybavena 2 USB porty a plochou LCD obrazovkou s úhlopříčkou 39cm.


Singapore Airlines Premium Economy ClassKonfigurace sedadel v kabině 2-4-2 a dostatek prostoru umožňuje snadný přístup k jednotlivému sedadlu. Sedadla jsou potažena jemnou italskou kůží. K dispozici má cestující také vetší polštář. Osobní lampička a USB port, zásuvky jsou umístěny v každém sedadle cestujícího. Cestující v cestovní třídě Premium Economy má nárok na prioritní odbavení u speciální přepážky a také přednostní nástup do letadla.

Odbavená zavazadla mají také prioritní status a 35 kg, což je o 5 kg více než ekonomická třída.
Pravidelní cestující programu KrisFlyer získávají 110% mil na těchto letech.Singapore Airlines Economy Class - Nové sedačky Economy class jsou širší a díky inovovanému systému sklápění se cestující sklopením sedačky navzájem neomezují. Sedačky nabízí více prostoru pro nohy i kolena. Cestující si mohou užít náš zábavní palubní systém KrisWorld na LCD obrazovce s úhlopříčkou 27cm a zpříjemnit si cestu například sledováním některého z posledních filmových hitů.

Singapore Airlines
představilo nové palubní produkty, které naši cestující budou moci využít na vybraných typech letadel a na všech nových airbusů A350-900. Tímto typem letadla se bude operovat spojení mezi Düsseldorfem a Singapurem od 21.července 2016. Další destinace budou postupně přibývat. Více ve spodní galerii.
1/14
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
1/11
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
Singapore Stopover Holiday
pocasi_modul Cestujete na Nový Zéland, do Austrálie či do některé z asijských destinací? Atraktivní levné letenky přes Singapur do více než 60 destinací na světě.