Zábava ve First class

Nejširší obrazovka v oblacích poskytuje vynikající podívanou.

Plochá LCD obrazovka s úhlopříčkou 58cm, vysokým rozlišením, spolu s vysoce spolehlivou zvukovou technologií Dolby Surround je tu pro Vás. Na výběr máte z široké nabídky nejnovějších filmů, televizních programů a hudby. Pracovní software Vám poskytuje možnost pracovat na Vašich dokumentech, tabulkách a prezentacích bez nutnosti použít váš počítač. Pracovní software je plně kompatibilní s Microsoft Office.

Objevte nový Krisworld!

Tyto produkty jsou k dispozici v nových letadlech Boeing 777-300ER a A380 Singapore Airlines.

Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
O Singapore Airlines
Objevte kouzlo nejrespektovanější značky v oboru letecké dopravy, která přináší revoluci v cestování letadlem. Disponuje jednou z nejmladších a nejmodernějších letadlových flotil na světě a síť našich linek pokrývá pět kontinentů. Letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu za atraktivní ceny a výjimečný pověstný servis Singapore Airlines.