Singapore Airlines   /   Jídlo ve First class

Jídlo ve First class

Exkluzivní požitek z jídla

Během letu okuste rozmanitou, vysoce kvalitní kuchyni, připravenou našimi světoznámými kuchaři, společně s proslulými víny vybíranými mezinárodním grémiem someliérů.

Jedinečná chuť
Objednejte si z jedinečného menu plného možností a vychutnejte si vaše jídlo servírované na noblesním porcelánu Givenchy.
Japanese Kyo-Kaiseki

Elegantní nápoje
Dopřejte si sklenku vína Dom Perignon, Krug či Bordeaux z našeho vinného lístku. ....něco extra

Jako alternativu másla nabízíme extra virgin olivový olej, včetně přírodního, pralinkového, chilli a balsamikového octu, pro přípravu vašeho jídla.

Tyto produkty jsou k dispozici v nových letadlech Boeing 777-300ER Singapore Airlines.

Book the Cook
Díky službě Book the Cook si mohou naši First class cestující objednat své oblíbené jídlo z našeho exkluzivního menu již 24 hodin před odletem buď u svého prodejce letenek nebo online.

1/9
 
Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines Singapore Airlines
Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
KrisFlyer
Využívejte pravidelně služeb letecké společnosti Singapore Airlines a staňte se členy programu Krisflyer! Získávejte další míle nejen při letech se společnostmi Singapore Airlines a SilkAir, ale také na linkách ostatních členů STAR Alliance. Za cenově velmi výhodné letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu získávejte míle z toho plynoucí výhody a bonusy.