Singapore Airlines   /   Věrnostní program KrisFlyer

Věrnostní program KrisFlyer

Volné letenky za nalétané míle
Využívejte pravidelně služeb letecké společnosti Singapore Airlines a staňte se členy programu Krisflyer! Základní členskou kartu můžete získat již po načtení alespoň 2000 mílí. Jako člen programu Krisflyer můžete získávat další míle nejen při letech se společnostmi Singapore Airlines a SilkAir, ale také na linkách ostatních členů STAR Alliance. Další míle vám budou připočteny i za pobyt a zaplacené služby v partnerských hotelech programu Krisflyer. Nasčítané míle pak můžete vyměnit za volné letenky pro sebe i své blízké. Nezáleží pouze na tom, kam poletíte, ale jak se tam dostanete!Podmínky členství
Míle do programu KrisFlyer je možné získávat na všech linkách Singapore Airlines. Nezapočítávají se ovšem některé lety uskutečněné na zvýhodněné letenky v ekonomické třídě. Podrobnější informace můžete získat u Vašeho agenta při rezervaci letu. Přesný počet mílí, který Vám bude připočten na jednotlivých trasách, si můžete dopředu zjistit pomocí online kalkulátoru. Nastřádané míle je rovněž nutné vyčerpat do tří let.
Program KrisFlyer je plně kompatibilní s programem Miles and More. Všichni členové tohoto programu mohou tudíž načítat míle i se Singapore Airlines. Stejně tak lze pochopitelně načítat míle u členů STAR Alliance do programu KrisFlyer.

NOVINKA - od 18.července 2013 cestující mohou své nasbírané body použít k plné či částečné úhradě letenky, kterou si rezervují přes www.singaporeairlines.com  Členové programu se mohou těšit na další možnosti uplatnění svých bodů již začátkem roku 2014. Pro podrobné informace prosím navštivte www.KrisFlyer.com

Stříbrné a zlaté členství Krisflyer

Vedle základní členské karty můžete získat také stříbrné a zlaté členství. K získání stříbrné karty potřebujete nastřádat 25 000 mílí na letech v jakékoli přepravní třídě leteckých společností Singapore Airlines, SilkAir nebo jiné STAR Aliance společnosti, event. při využití služeb dalších partnerů tohoto programu. Zlatá karta se uděluje při nastřádání 50 000 mílí. Podmínkou je shromáždění dostatečného počtu mílí během 12 měsíců v období od 1. dubna do konce března příštího roku. Status členství je platný 1 rok.

Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
KrisFlyer
Využívejte pravidelně služeb letecké společnosti Singapore Airlines a staňte se členy programu Krisflyer! Získávejte další míle nejen při letech se společnostmi Singapore Airlines a SilkAir, ale také na linkách ostatních členů STAR Alliance. Za cenově velmi výhodné letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu získávejte míle z toho plynoucí výhody a bonusy.