Singapore Airlines   /   Singapore Airlines Suites

Singapore Airlines Suites

Top produkt ve své kategorii

Unikátní produkt k dispozici exkluzivně na palubách našich Airbusů A380. Vyšší komfort než ve First class díky separátním „kabinám“ s posuvnými dveřmi. Suites poskytují cestujícím maximální prostor, pohodlí a luxus. Palubní personál promění prostorné sedadlo v ploché prostorné lůžko o rozměrech 200 x 89 cm, vybavené luxusním ložním prádlem značky Givenchy.  Jednotlivé Suites jsou vyhotoveny v kombinaci kůže a dřeva a nabízí dostatek prostoru pro pozvání hosta například k jídlu nebo obchodnímu jednání. Odstraněním středové přepážky mezi jednotlivými Suitami  je možné získat  plnohodnotné dvoulůžko.

Občerstvení pro cestující v A380 Suites připravují slavní světoví šéfkuchaři a je podáváno na exkluzivním servisu Givenchy. Cestující mohou využít i nabídky „Book the Cook" kde si mohou vybrat občerstvení z jídelního lístku již před odletem a to bude připraveno přímo pro ně.  Na výběr jsou i dvě značky šampaňského – Krug nebo Dom Perignon a vybraná světová vína.

Nabídky 2017
Atraktivní ceny v business třídě
Exkluzivní servis poskytovaný na palubách našich letadel Vám přináší letecká společnost Singapore Airlines a dceřiinná společnost SilkAir.
Nabídka letenek s odletem z Prahy v Business třídě


*Ceny zahrnují letištní a palivové taxy platné k 17.1.2017.
Nabídka platí pro business třídu a je limitována počtem míst. Výsledná cena se může změnit v závislosti na směrování a kurzu koruny.


Ceny nezahrnují servisní poplatek. Pro rezervaci kontaktujte oblíbenou CK či zastoupení Singapore Airlines.


Nabídka první třída
Singapore
26,2°C
oblačno
Nabídka business třída
Nabídka ekonomická třída
O Singapore Airlines
Objevte kouzlo nejrespektovanější značky v oboru letecké dopravy, která přináší revoluci v cestování letadlem. Disponuje jednou z nejmladších a nejmodernějších letadlových flotil na světě a síť našich linek pokrývá pět kontinentů. Letenky do Asie, Austrálie, Nového Zélandu za atraktivní ceny a výjimečný pověstný servis Singapore Airlines.